Auto NL

Skoro w naszym kraju kolekcjonowanie nasion marihuany jest jak najbardziej legalne, to wiele osób interesuje się właśnie tą dziedziną i także sami chcą się przekonać o co w tym wszystkim chodzi oraz na czym to polega. Każda osoba, która w branży tej jest obyta doskonale wie, że Nothern Lights jest odmianą, która rozwijana jest już od ponad piętnastu lat. Właśnie Auto LN jest odmianą automatycznie kwitnącą, która jest uzyskiwana ze starannego wyboru właśnie najlepszych Nothern Lights oraz Ruderalis.

Roślina sama w sobie ma bardzo mało liści. Liście są jednak duże oraz ma oszronione żywicą topy. Dodatkowa informacja to fakt, że daje ona świetne plony tak zwaną metodą S.O.G. Wersja kwitnąca automatycznie zachowuje naprawdę oryginalny zapach oraz smak Nothern Lights

Coś więcej o smaku i zapachu? Nie trzeba tutaj nic więcej mówić czy też pisać, ponieważ jest to oryginalny Nothern Lights. Każda zainteresowana osoba, która myśli na poważnie o kolekcjonowaniu nasion to zdecydowanie odmiana ta powinna być dla nich numerem jeden. Naprawdę jest to świetny wybór.