Female Seeds

Female Seeds to pochodzący z Holandii producent nasion marihuany. Historia tej firmy zaczyna się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy Ferry, główny hodowca w Female Seeds zaczął produkcję nasion w celu dorobienia na studiach. W dość krótkim czasie firma stała się przedsiębiorstwem produkującym nasiona dla wielu banków nasion. Było to spowodowane tym, iż wiele holenderskich firm posiadało na nie ogromny popyt.

Jako osobna firma produkująca nasiona Female Seeds powstało w 2003 roku.

Początkowo Female Seeds w swojej ofercie miało jedynie nasiona feminizowane, czyli takie, z których wyrastają wyłącznie osobniki żeńskie. Popularność firmy została uzyskana dzięki dużemu doświadczeniu związanemu z produkcją nasion marihuany przez 15 lat dla innych producentów. W tym czasie zdobyli doświadczenie w krzyżowaniu, tworzeniu i udoskanalaniu wielu odmian marihuany.

Jest to cenione przez kolekcjonerów przedsiębiorstwo, gdyż z ich nasion wyrastają rośliny o naprawdę wysokiej jakości. W ofercie tego producenta znaleźć można nasiona indoor, outdoor, a także wiele odmian marihuany autoflowering. Szczególnie specjalizują się w takich odmianach jak Easy Sativa, Maroc oraz Purple Maroc.